6 легендарних ралійних авто, які можна придбати…

Зa скільки і як купити aвтoмoбілі світoвoгo чeмпіoнaту з рaлі від 1982 рoку.

Кoжeн, xтo (привязаться швидку їзду, зaвжди мріяв спрoбувaти свoї сили в світoвoму рaлі. Щoб виступити в пoдібнoму чeмпіoнaті aбo йoгo лoкaльній вeрсії, пoтрібeн відпoвідний aвтoмoбіль. Звичaйнo, мoжнa купити стaрeнький Ford Focus aбo Toyota Corolla, a пoтім пoкрaщувaти їx. Aбo придбaти вжe підгoтoвлeний про гoнoк aвтoмoбіль з бaгaтoю істoрією. Ринoк тaкиx мaшин нe дуже велий, проте там трапляються унікальні лоти получи и распишись кшталт Metro 6R4. Ми вивчили інтернет-аукціони щоб зрозуміти, що і после скільки можна купити.

Subaru Impreza WRC

Ціна: € 145 000

Потужність: 320 кінських сил

Привід: повний

Рік виробництва: 2004

Безо перебільшення, легендарний автомобіль, який мріяла мати всего-яка людина, яка хоч трохи цікавиться автоспортом. Впізнаване забарвлення, брутальний журчание мотору і «золоті» диски – сверху цій машині виступали Мікко Хірвонен і Петтер Солберг.

Lancia Delta HF Group A

Ціна: € 295 000

Потужність: 400 кінських сил

Привід: повний

Рік виробництва: 1992

Миф світового ралі. За її кермом свій перший і єдиний надпись в WRC завоював в 1994-му Дідьє Оріоль. Всього в Delta було виграно 64 перегонів, а заводу ця натура принесла шість Кубків конструкторів.

LADA 2105 VFTS

Ціна: € 10 000-15 000

Потужність: 170 кінських сил

Привід: задній

Рік виробництва: 1982

Жигуль-2105 став найбільш успішним проектом Вільнюської фабрики транспортних засобів – першого в СРСР автомобільного тюнінг-ательє. Устройство навіть була омологована исполнение) виступу в групі B світового ралі, але в ній LADA 2105 VFTS виступити в такой мере і не встигла: категорія була закрита.

Mitsubishi Lancer Evo IX

Ціна: € 45 900

Потужність: 280 кінських сил

Привід: повний

Рік виробництва: 2006

Увібравши в себя краще від попередників, Mitsubishi Lancer Evo IX стала гідним конкурентом Citroen C4, Ford Focus і Subaru Impreza. У 2008 році в чемпіонаті WRC нате цьому автомобілі брав рок Євген Новіков.

MG Metro 6R4

Ціна: 130 000

Потужність: 500 кінських сил

Привід: повний

Рік виробництва: 1986

Одна з легенд групи B. Получи и распишись заході цього класу інженери Austin Rover готували автомобіль потужністю 700 кінських сил, однак вийти сверху старт він так і отнюдь не встиг. Колишній пілот ралі і ралі-кросу Уїлл Голлоп згадує: «Вперше сівши из-за кермо MG Metro 6R4, я не міг повірити в тетуня, наскільки хороший був цей автомобіль. Повний привід дозволяв навіть бери ґрунтовці розганятися швидше, ніж мої колишні машини в асфальті».

Ford Fiesta WRC

Ціна: € 450 000

Потужність: 300 кінських сил

Привід: повний

Рік виробництва: 2011

Ford Fiesta – Вотан з найпопулярніших, на даний миг, автомобілів у світовому ралі. Свого часу держи ньому виступали Ярі-Матті Латвала, Петтер Солберг, Дані Сордо, Юхо Ханнінен і Мікко Хірвонен. У нинішньому сезоні ради кермо Ford Fiesta пересів чинний чемпіон Себастьян Ожьє, який може послужить причиной M-Sport до першого Кубку конструкторів.

Інформація https://www.redbull.com

АВТОНОВИНИ

Безкоштовні оголошення з продажу (авто)машина, мото техніки та запчастин >>

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.