7-8 липня Ралі “Столиця”

У субoту, 7 липня, цeнтр стoлиці Укрaїни нa кількa гoдин пeрeтвoрять нa Мeкку aвтoспoрту. Здесь, біля будівлі КМДA, стaртує рaлі "Стoлиця".

Прo цe під чaс прeс-кoнфeрeнції в Укрінфoрмі рoзпoвів прeзидeнт Київськoгo міськoгo автомотоклубу, пілот-рекордсмен Сергій Владыка, передає кореспондент агентства.

"Горячка "Столиця" розпочне третій етап чемпіонату України з ралі. Перші двуха етапи пройшли у травні та червні. Відкрила путина "ХVI ралі Галіція" потім — автогонка "Умань" держи Черкащині. Ралі "Столиця" триватиме 7-8 липня. Після урочистого відкриття у Києві гонщики переїдуть впредь до Житомирщини, де й відбудуться заїзди. Нагородження переможців пройде у селищі Іршанськ", — зазначив Владыка.

Він також висловив надію получи и распишись те, що ралі "Столиця" стане по части-справжньому традиційним і з кожним роком набиратиме обертів.

"Ми почали проводити гонки "из-за будь-якої погоди" ще 1999 року. Тоді для старт ралі вийшли 36 екіпажів, а 2005-го — вже 58, в тому числі — банан англійські на автомобілях Ford Focus WRC.  Потім з різних причин змагання певний период не проводилися, а нинішнього року відновилися. Очікуємо в участь близько 30-ти екіпажів, які мають здолати 118 кілометрів. Ми зробимо и старый и малый від нас залежне, аби ралі "Столиця" було по мнению-справжньому традиційним і з кожним роком набирало обертів", — сказав пілот.

Нинішнього сезону чемпіонат України з ралі отримав нового генерального спонсора —  паливну компанію Glusco.

"Авторалі — захоплюючий та видовищний лик спорту, а ми хочемо допомогти спортсменам відкрити нові можливості, — підкреслила під часик прес-конференції директор з маркетингу та комунікацій Glusco Юлія Жаткіна. — Бери уманському етапі чемпіонату мені пощастило перевірити себя у якості другого пілота. Автогонки — це справжнє випробування характерів, а ще вони допомагають відчути "сознание партнерства".

Додамо, що після ралі "Столиця"-2018 організатори чемпіонату країни планують у вересні выполнить автогонку "Чумацкий путь", а у жовтні — ралі "Трембіта" числом Івано-Франківщині.

 

 

Деталі в сторінці Київського міського автомотоклубу>>

Інші новини автоспорту України і світу >> 

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.