Божевільний Майк на вулицях Свіндона (Великобританія)

Крім гоночних треків, за свою кар'єру Майк Віддетт проїхав новозеландськими гірськими хребтами і «дав кута» на замерзлому японському озері. Розширюючи географію, Майк відвідав Англію, щоби влаштувати дрифт на круговому перехресті в Свіндоні.

Майк вибрав вкрай непросту ділянку з дренажними каналами, перепадами висоти і асфальтованими острівцями. Новозеландський дрифтер проїхав вулицями Свіндона на 800-сильній Mazda RX-8 BadBul, за кермом якої він переміг на Red Bull Drift Shifters в 2014-му. Майк розповів нам про свою машину, зйомки і враження від Великобританії.

Дивись, як дрифтер Майк Віддетт пройшов одну з найскладніших розв'язок Великобританії.

Як тобі це перехрестя?
Одне з найбільш божевільних, що я бачив у житті! Дуже складне і заплутане. Я постарався проїхати його на максимальній швидкості в один бік, а потім в інший.

 

Розкажи детальніше про свою RX-8.
Трироторний мотор, потужна турбіна Garrett GTX45 і близько 800 «сил» на задніх колесах. Востаннє я їздив на ній в 2014 році, коли переміг на Red Bull Drift Shifters. З 2016-го ми привезли BadBul до Великобританії, щоби покататися на Гудвудському фестивалі швидкості. Це дуже крута подія, і вона сильно змінилася за два роки, коли я виступав там на RX-7.

 

Складно було їхати цим перехрестям?
Я ніколи не їду на 99%. Якщо ми знімаємо відео, викладаюся на повну. На перехресті я ставив машину в занос на четвертій передачі, а це висока швидкість. Я постарався, щоби все було динамічно. Звичайно, були і труднощі: люки і решітки, перепади висоти і бордюри.

 

Ми ще побачимо BadBul в дії?
Він стояв в гаражі з 2014-го. Але цього року ми їдемо з машиною в Південну Африку – влаштуємо там епічний проект! З нетерпінням чекаю на це, ніколи не був в ПАР.

Що скажеш про Великобританію? Які враження?
Місцеві забагато говорять про погоду. Але, загалом, тут схоже на Нову Зеландію: ніхто не дивиться прогноз, оскільки на вулиці все буде навпаки. Тут красиво: багато зелені, пагорби і хороші люди. Ми обов'язково сюди повернемося!

 

Інформація: www.redbull.com

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.