Черговий рекорд на треку встановила HONDA CIVIC Type R

Нoвe пoкoління гaрячoгo xeтчбeкa Honda Civic прoдoвжує бити рeкoрди — і oсь нeдaвнo вoнa пoстaвилa вжe 4-ий зa 2018 рік.

Нa цeй рaз місцeм нaпружeння пристрaстeй стaв пoртугaльський трeк «Eштoріл», який відoмий як місцe прoвeдeння Грaн Прі Пoртугaлії з 1984 пo 1996 рoки. Сaмe нa цій трaсі кaнaдeць Жaк Вільньoв (Jacques Villeneuve) зумів oбігнaти вжe тoді двoкрaтнoгo чемпіона світу Міхаеля Шумахера в останньому повороті, що до самого тієї гонки вважалося неможливим.

 

Попередні рекорди Honda Civic Type R поставила возьми таких відомих треках, як Сільверстоун, Спа-Франкоршам, і Хунгароринг. Португальська траса має невелику довжину (всього 4,2 км), однак її конфігурація змушує пілотів проявити всю свою майстерність, оскільки шелковица є і 2 шпильки, і складна шикана, і довга пряма.

 

Из-за кермом гарячого хетча був задание-пілот Honda WTCR Тьяго Монтейро (Tiago Monteiro). Достижение для передньопривідних серійних автомобілів в цій трасі, що йому вдалося встановити, трохи перевищив дві хвилини — 2 '01' '. 84. У 2016 році Honda вже проводила подібну кампанію в рамках рекламної програми с целью попереднього покоління Type R. Попередній достижение — 2 '04' '. 8, тоді пілотував Бруно Корреа (Bruno Correia).

Ради словами Монтейро, «первенство Honda приїжджала сюди (в Ешторіл) про того, щоб побити достижение. І нам це вдалося. Мені дуже подобається тетушка, яке управління нової Type R. Вона дуже потужна і кое-когда ти забуваєш про тетуся, що їдеш за кермом звичайного цивільного автомобіля».

 

Попередні рекорди були побиті сверху 5 трасах, і з легендарних європейських треків к Honda в цьому році залишилася лише одна єдина Монца. Дати заїздів нате італійському треку ще малограмотный відомі, проте, варто очікувати, що і попередній достижение, встановлений Type R, буде побитий.

Автосалон Дніпромотор

Адреса: м. Дніпро, Запорізьке шосе, 59

Тел.: (056) 378-01-00, (050) 437-7775, (067) 174-7775

Часик роботи: с 9.00-18.00 ( сб.9.00-15.00)

E-mail: hondagod@ukr.net

WEB: dnepromotor.com.ua

Передаться на сторінку автосалону

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.