Мото-дрифт на замерзлому озері

Литовський стант-райдер Арунас Гібежа показав, як треба їздити в заносі балтійським снігом. Арунас Гібежа – один з найтитулованіших стант-райдерів Прибалтики. В його послужному списку перемоги на Vertical Trix European і SBF European Stunt Competition (Великобританія), Stunt Riding EuroCup (Литва) і Bulgarian Stunt Competition (Болгарія). Крім того, Арунас брав участь у величезній кількості стант-шоу, в тому числі в зимовий час.

Надихнувшись засніженими пейзажами Аукштайтского національного парку, розташованого в 100 км на північ від Вільнюса, райдер вирішив показати, як він віртуозно керує байком в сніговому заносі. На території цього заповідника розкидані 126 озер, з'єднаних мережею струмків і малих річок. Також тут розташований відомий в Литві Бурбішкский маєток, споруджений в 1853 році в стилі неокласицизму.

Дочекавшись, коли снігова буря вщухне, Арунас осідлав спортивний Kawasaki Ninja 636, укомплектований спеціальними зимовими шинами, і подріфтив по озеру Рубікяй і двориках замку. Хоча на вулиці було -12 °С, в деяких частинах озера лід був розбитий, і вода виходила на поверхню. З огляду на те, що Арунас мчав зі швидкістю 80-100 км/год, знімальній команді доводилося використовувати страховку на випадок, якщо гонщик піде під воду.

 

Відео вийшло епічним. Відкривай його на повний екран!

Інформація: www.redbull.com

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.