«Субару Днепр»: Спортивні події SUBARU в 2017 р.

Корпорація Fuji Heavy Industries Ltd, виробник автомобілів Subaru, спільно з  спорт підрозділом корпорації Subaru Tecnica International Inc. (STI) представила план авто спортивних заходів Subaru на 2017 рік.

24-годинна гонка на Нюрбургрингу

45-я Нюрбургринська 24-годинна гонка пройде в Німеччині 25-28 травня. STI візьме участь в гонці вже десятий рік поспіль зі своїм Subaru WRX STI. Команда вже вчетверте перемогла в класі SP3T (для турбованих автомобілів з об’ємом до 2 літрів) — в 2011, 2012, 2015 і 2016, і цього року компанія прагне отримати третю перемогу поспіль в даному класі.

Спорткар Subaru WRX STI для участі в гонці 2017 року покращив характеристики при розгоні і збільшив максимальну швидкість, використовуючи підвищену потужність двигуна, перемикання передач на кермі і модифікації в трансмісії. Полегшений корпус, зменшений момент інерції та посилення передньої притискної тяги пришвидшили проходження поворотів. В результаті автомобіль став швидшим, при цьому не втративши чутливості на дії водія.

Менеджером команди знову буде Шигео Сугайя з STI. Четвірка водіїв, що принесла команді перемогу в своєму класі в минулому році, залишається без змін: Хідекі Ямаучі (Японія), Марсель Лазєє (Германія), Карло ван Дам (Нідерланди) і Тім Шрік (Германія).

SUPER GT

Міжднародний чемпіонат SUPER GT належить до подій найвищої категорії автоспорту в Японії, і в цьому році STI виставить на змагання Subaru BRZ GT300 в класі GT300. Серед доробок — полегшений корпус, покращена аеродинаміка, оптимізований інерційний момент і підвищена продуктивність двигуна.

Менеджером команди буде Хідехару Тацумі з STI, а управління командою довірили R&D Sport (президент Сіндзі Мотодзіма). За руль знову сядуть Такуто Ігуті і Хідекі Ямаучі.

Світовий чемпіонат по раллі-кросу

STI надасть технічну підтримку команді Subaru Rally Team USA в ході світових змагань по раллі-кросу, особливо популярних в США. Ці змагання поєднують елементи кільцевих гонок, позашляхових перегонів та ралійних етапів. Автомобіль, котрий братиме участь в чемпіонаті, врахує досвід, накопичений на Нюрбургринзі і в серії SUPER GT, використовуючи переваги горизонтально-опозитного двигуна Subaru і фірмової системи повного приводу. STI здійснить технічну підтримку в питаннях настройки двигуна, підвищення міцності і мінімізації інерційного моменту.

Зірка світових чемпіонатів з раллі-кросу Патрік Сандел і колишній пілот команди Subaru World Rally Team Кріс Аткінсон будуть змагатися за кермом Subaru WRX STI 2017 модельного року.

Автосалон Субару Днепр

Адрес: г. Днепропетровск, ул. Аэропортовская, 17-А
Тел.: (056) 376-20-30
Факс.: (056) 376-20-22
Время работы: с 9.00 до 18.00
E-mail: info@subaru.dp.ua
WEB: www.subaru.dp.ua

Перейти на страницу автосалона

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.