Захищаємо кузов Рено Трафік від корозії: найнадійніші способи

Автомобілі Рено дуже популярні і різноманітні. Подивімося, приміром, на Рено Трафік – чудовий варіант для великої сім’ї чи малого бізнесу. І кузов у цих автомобілів міцний. Проте з часом навіть такі матеріали піддаються корозії. А якщо Ви купили підрихтовану машину, в якій вже наварено всілякого заліза, то корозія почне псувати Вам настрій після першої ж зими. Адже латки не оцинковують і не обробляють ніякими захисними полімерами, просто фарбують зверху «для краси». Як же захистити свій автомобіль?

Головне правило: потурбуйтеся про антикорозійний захист до того, як почнеться корозія. Бо коли від кузова вже почнуть відпадати шматки іржавого металу, треба думати не про захист, а про купівлю запчастин Рено Трафік і нову рихтовку. Зате своєчасно проведені захисні заходи збережуть Ваше авто на довгі роки. Що слід зробити для захисту?

Монтаж бризковиків

В принципі, і передні, і задні бризковики виконують дві функції. Вони запобігають потраплянню з-під коліс на днище води і бруду, а також попереджають вилітання каміння і бруду на автомобілі, що їдуть позаду Вас. Тобто, основний захист Вашого автомобіля від корозії виконують передні бризковики. Проте і задні багато роблять для Вашої машини – вони не дозволяють бруду і бризкам води заливати дно багажника через технологічні отвори.

Що вони собою являють? Бризковики – одні з найпростіших і найдешевших запчастин Рено Трафік. Це шматки гуми, пластику або комбінованого матеріалу, оснащені спеціальними кріпленнями. Купити такі вироби можна в будь-якому автомагазині чи на авторозборці Рено Трафік. Гумові і пластикові бризковики доволі дешеві, але відрізняються експлуатаційними характеристиками. Перші більш гнучкі і довговічні, проте легко перемерзають при використанні взимку. Пластикові запчастини Рено Трафік не реагують на температурні стрибки, але їх легко зламати, зачепившись за щось тверде, наприклад, за великий камінь чи бордюр.

Захист арок

Арки автомобіля також часто страждають від корозії. Це легко побачити, наприклад, на розборці Рено Трафік. Особливо швидко виходять із ладу передні арки, котрі більше заливає водою і брудом під час руху. Захистити їх можуть пластикові підкрилки. Ці деталі недорогі і самі довго служать. Купити їх, як і будь-які інші запчастини на Рено Трафік, можна на renaultmaster.com.ua. Важливо тільки правильно закріпити підкрилки. Якщо будете кріпити їх на саморізи, обов’язково обробіть просвердлені отвори антикорозійним засобом. Інакше замість захисту автомобіля Ви самі створите в ньому нове вогнище корозії. Крім пластикових, існують і рідкі підкрилки – спеціальна паста, яка наноситься на поверхню арки і, твердіючи, надійно захищає її від ушкоджень.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.